Главная / Бизнес и Финансы / Створення інтернет-магазину бізнес план

Створення інтернет-магазину бізнес план


У наше століття інформаційних технологій, коли кожен прагне до оптимізації та економії свого часу все більшої популярності набуває торгівля через інтернет-магазини. Якщо ви вирішили відкрити його, то вам знадобиться бізнес-план для його відкриття.
Число новостворюваних та розкручуваних інтернет-магазинів зростає з кожним днем. І це не дивно, адже організація такого магазину у багато разів менше витратна справа, ніж підняття звичайного. Особливо в містах, де комерційна нерухомість цінується досить високо. Плюси на обличчя і покупцям: товар можна придбати дешевше, адже не потрібно буде переплачувати за оренду і рекламу. До того ж, все це з доставкою додому.

Бізнес-план інтернет-магазину

Отже, розглянемо безкоштовно готовий приклад бізнес-плану інтернет-магазину, а точніше заготовку, яка допоможе вам почати цю справу.

Ми вже розглядали статтю на тему «Як відкрити інтернет-магазин», тепер розглянемо бізнес-план і дізнаємося, у скільки все приблизно обійдеться.

Для початку виділимо основні витратні складові:

Онлайн витрати
Оффлайн витрати;
Щомісячні витрати.

Припустимо, ви вирішили «з нуля» замовити створення інтернет-магазину з кількістю товару близько 250-300 штук. Для хорошого старту вам в принципі не особливо потрібні окремі приміщення під офіс, склад і виділений інтернет сервер. Досить буде і кімнати в квартирі, використання віртуального хостингу, товар вигідніше буде забирати зі складу постачальника.

Он-лайн витрати:

Придбання хостингу та домену. Реєстрація доменного імені в зоні UA - 50 доларів. Оренда місця на перевіреному, працюючому сервері, 1500 Мб, безлімітний трафік, MySQL, PHP, на рік - 200 доларів

Створення програмного комплексу управління інтернет-магазином - 2000-5000 доларів. Сюди входить дизайн сайту, проектування, програмування, розміщення інформації про товари, продвіжка в інтернеті.

У сумі отримуємо онлайн витрати: 2120-5120 доларів.

Оффлайн витрати:

Витрати на організацію - 500-700 доларів. У вартість входять витрати на реєстрацію підприємства у вигляді ТОВ, та відкриття рахунку в банку, а також внесення статутного капіталу.

Придбання комп'ютерної техніки для робочих місць, якщо вона не є в наявності - 1500-2000 доларів.

Монтування локальної мережі та обладнання інтернет-магазину - 150-200 доларів.

Установка ПО - 100 доларів.

Разом, оффлайн витрати: до 3000 доларів.

Щомісячні витрати:

Витрати на бухгалтерську роботу - 100 дол

Оренда приміщення - 200 дол на місяць.

Плата за телефон, Інтернет, оренди домену та сервера (через рік) - 170 дол

Решта он-лайнова і офф-лайнова реклама - 100 дол

Підняття сайту інтернет-магазину - 100-200 дол

Офісні витрати (додаткові матеріали для оргтехніки, канцелярські товари та ін) - 90 дол

У сумі постійні щомісячні витрати: 900-1100 дол

На початковому етапі власник може суміщати функції кількох працівників, при розвитку інтернет-магазину бажано впровадження нових осіб. Також допустимо використання послуг підприємств займаються доставкою.

Якщо підвести деякий загальний підсумок витрат на відкриття інтернет-магазину, то отримаємо таку суму - 5000 - 8000 доларів. Звичайно, це зовсім не точний кошторис, і при реальному розкладі справ цифри підростуть.

Щоб досягти рівня окупності, ваш онлайн-магазин повинен вийти на рівень чистого прибутку такої, щоб сума витрат за місяць була менше. Плюсом необхідно покрити початкові розтрати на відкриття бізнесу. Не можна забувати і про податки, а також про непередбачені обставинами витрати.

Наведемо приклад. Припустимо, нам необхідно отримати прибуток за місяць у 1,5-2 рази більше, ніж наші витрати для того, щоб окупність вийшла «в нуль». Таким чином, щоб інтернет-магазин окупився за цей місяць, необхідно отримати прибуток близько 2500-3000 доларів. Якщо середня вартість товару - 100 доларів, прибутковість - 20%, тоді отримуємо, що необхідно продати близько 150 товарів за місяць, щоб вийти на окупність.

Щоб за день в інтернет-магазині продати 5-7 дорогих товарів, необхідно забезпечити відвідуваність більше 200-400 відвідувачів на день. Для цього потрібно оптимізувати сайт під пошуковики, застосувавши методи просування сайту і сплативши рекламу.

Як ви вже помітили, вивести інтернет-магазин в короткі терміни на рівень окупності цілком реально.

Варто відзначити, що наявність зручного і працюючого сайту інтернет-магазину все ж не головна проблема, що вирішується при організації подібного бізнесу. Набагато важливіше вирішити наступні питання і завдання:

Розвиток інтернет-магазину.

Інтернет-ринок ще не перенасичений товарами, але з кожним днем ​​він все поповнюється і поповнюється. Як і збільшується кількість платоспроможних користувачів Інтернету. Таким чином, на даний момент конкуренція хоч і невелика, але зате швидко прогресуюча.

Після довгого аналізу попиту та пропозиції, все-таки можна знайти ще не настільки зайняту нішу, де попит вищий за пропозицію або ж його й зовсім немає. І тоді можливо ваша розробка інтернет-магазину виявиться «золотою». Також як і зворотна альтернатива. Несприятливе рішення може привести до повного розорення.

У висновку хочеться сказати, відкриття інтернет-магазину має великі переваги. Це швидкий старт, найменші витрати, швидке зростання окупності і набагато перевищує коло потенційних покупців.Зарегистрироваться